Prag tragjedie në Sarandë nga kabllot e korentit

01/07/1721:21

Shperndaje:


Prag tragjedie në Sarandë nga kabllot e korentit.
Pamjet që i shikoni në foto i përkasin një pallati në Lagjen nr. 4 Kodër Sarandë.
Sic duket qartë, kabllot e korentit në këtë kabinë të sahatëve janë pa mbrojtësen e posacme dhe nga casti në cast mund të shkaktojnë tragjedi, pasi ky koridor përdoret edhe si “kënd lojrash” për fëmijët e pallatit.
Banorët, nëpërmjet Saranda Web apelojnë marrjen e maseve të menjëhershme pasi jeta e fëmijëve të tyre është e rrezikuar në cdo moment.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.