Restorant në Sarandë kërkon të punësojë 2 Sanitare për paradite dhe pasdite

05/07/2411:58

Shperndaje:

Restorant në Sarandë kërkon të punësojë 2 Sanitare

 

Orari 08:00 – 16:00 dhe 16:00 – 01:00 

 

Ofrohen pagesa të kënaqshme

 

KONTAKT: 067 577 4676

 


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

KËRKOHET KUJDESTARE PËR GRUA TË MOSHUAR NË FSHATIN XARRË
Moonlight Bar kërkon Sanitare nga ora 15:00 – 17:00. Pagesë shumë e kënaqshme
Vangjel Tavo takim me banorët në Vuno: Zyrat për ju do jenë të hapura
Anullohet linja e tragetit Brindisi – Sarandë
Vangjel Tavo merr pjesë në inaugurimin e impiantit të ujërave të ndotura në Himarë – VIDEO
Petro Gjikuria hap Fushatën Elektorale në Himarë

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.