Restorant Gostivari në Sarandë kërkon të punësojë Hostes. Ofrohet akomodim + Ushqim

05/07/2420:58

Shperndaje:

Restorant Gostivari në Sarandë kërkon të punësojë Hostes.

 

Të komunikojë Anglisht dhe Të mos jetë i/e ndrojtur.

Ofrohet Akomodim + Ushqimi

 

Kontakt: 069 389 4919


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

NJOFTIM PËR DISA POZICIONE PUNE NË HOTEL OLYMPIA NË SARANDË
KËRKOHET KUJDESTARE PËR GRUA TË MOSHUAR NË FSHATIN XARRË
Moonlight Bar kërkon Sanitare nga ora 15:00 – 17:00. Pagesë shumë e kënaqshme
Vangjel Tavo takim me banorët në Vuno: Zyrat për ju do jenë të hapura
Anullohet linja e tragetit Brindisi – Sarandë
Vangjel Tavo merr pjesë në inaugurimin e impiantit të ujërave të ndotura në Himarë – VIDEO

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.