Protesta qytetare kundër rritjes së çmimeve, Policia e Sarandës shoqëron 2 të rinj protestues

10/03/2221:34

Shperndaje:

Pak orë pas përfundimit të protestës në Sarandë, protestë e cila zgjati 100 minuta, burime të Saranda Web informojnë se Policia ka shoruar në Komisariatin e Policisë Sarandë 2 të rinj protestues, të moshës 28 dhe 32 vjeç.

Protesta e sotme ishte thirrur nga gjimnazistët e Sarandës dhe iu bashkuan qytetarë të të gjithave moshave.

Pas përmbylljes së protestës së sotme, protestuesit njoftuan se do të mblidhen përsëri nesër në orën 17:00.

Protesta u transmentua LIVE nëpërmjet Saranda Web


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.