PICERI “LE AMICE” KËRKON TË PUNËSOJË MOTORRIST PËR SHPËRNDARJE PICASH

04/06/239:42

Shperndaje:

Piceri “Le Amice”, pranë Gjykatës në Sarandë, kërkon të punësojë Motorrist për shpërndarje picash.

  • Ofrohet pagë shumë e mirë.

Të interesuarit të kontaktojnë në 0685056728 ose të paraqiten në Piceri “Le Amice”.


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Një vatër e re zjarri ndizet në Delvinë – VIDEO
Fast Food Grill në Shëtitoren e Sarandës kërkon të punësojë Zgarist
Petro Gjikuria takim me banorët në Dhërmi: Fëmijët tanë të qëndrojnë këtu
Kompania Globe kërkon të punësojë Shitës/e për dyqanin në Sarandë
Rrjeti elektrik shpërthen në flakë, qindra banesa dhe biznese pa energji – VIDEO
Alarm për Bizneset në Sarandë: Dhjetra mashtrues janë nisur për Kontrolle False

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.