Përkujtohet në Aliko vrasja e 4 të rinjve në kufi dhe rrebelimi i 12 Dhjetorit 1990

12/12/1713:56

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.