Përfundon mbledhja e Asamblesë Socialiste të Sarandës, Lindita Kondi kryetarja e re

08/10/2017:46

Shperndaje:


Ka përfunduar në Sarandë mbledhja e Asamblesë së Partisë Socialite, mbledhja e cila vjen pas mbledhjeve të mbajtura më herët në Delvinë, Konispol dhe Finiq, për të filluar përgatitjet për zgjedhjet parlamentare.
Në mbledhjen e Asamblesë Socialiste është prezantuar edhe kryetarja e re Lindita Kondi.

Pas mbledhjes deputeti Alket Hyseni në njëstatus në facebook shkruan:
Trokasim✊ në çdo lagje, në çdo derë, në çdo zemër❤️ sarandioti dhe ecim së bashku 2021-2025.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.