Pas Pedonales, nesër prezantimi i projektit për Shëtitoren e Sarandës

22/11/1720:46

Shperndaje:


Bashkia Sarandë, nëpërmjet një njoftimi bën të ditur se ditën e nesërme bëhet prezantimi i projektit per Shetitoren e Sarandes. Prezantimi, i inicuar nga FSHZH, realizuar nga “Dea” Studjo dhe “Symbiotika”. Prezantimi do të behet në ora 12.30, ne sallen e katit te pare te Bashkise. Pas përfundimit të Pedonales dhe sheshit, ky projekt pritet t`i japi një pamje akoma më të bukur qytetit të Sarandës.

 

Pamje e Shetitores dhe Pedonales gjate mbremjeve

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.