Pak minuta shi nxjerrin në dritë se punimet dhe kanalizimet në Shëtitore kanë probleme

22/11/2117:24

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.