Organizata e Veteraneve Sarande, feston mbylljen e vitit

28/12/1518:53

Shperndaje:

Organizata e Veteraneve Sarande, feston mbylljen e vitit

Organizata e Veteraneve Sarande  ka festuar mbylljen e vitit me një kokteil të zhvilluar në një nga lokalet e qytetit. Organizata ka shpërndarë disa tituj për pasardhësit e veteranëve si dhe ka antarësuar disa pasardhës të rinj. Gjithashtu Organizata ka uruar një vit të mbarë e të begatë për vitin 2016. I pranishëm në këtë aktivitet ishte edhe nënkryetari i Bashkisë Sarandë Jorgo Mitro.

Organizata e Veteraneve Sarande, feston mbylljen e vitit – VIDEO


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.