Ogerta Manastirliu prezanton gjinekologen e re të Maternitetit të Sarandës

30/08/2219:16

Shperndaje:

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu nëpërmjet një postimi në facebook njofton se Maternitetit të Sarandës i është shtuar një mjeke e re.

Dr. Xhensila Omeri është mjekja e re obstetër-gjinekologe që i është bashkuar ekipit të Maternitetit të Sarandës, ku sot ofrohet standardi më i lartë i shërbimit, falë super investimit në këtë spital të ri, pjesë e investimeve që kemi përfunduar në 5️⃣ maternitete të reja nga veriu në jug, – shkruan Manastirliu.

Nuk do të ndalemi për të çuar përpara planin tonë për rijetësimin e kujdesit shëndetësor për nënën dhe fëmijën, afër vendbanimit, përfundon ministrja Manastirliu postimin e saj në facebook.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.