ODA e BABËS kërkon të punësojë Kuzhiniere dhe Nd. Kuzhiniere për gatime tradicionale

08/07/249:22

Shperndaje:

ODA e BABËS në Sarandë kërkon të punësojë Kuzhiniere dhe Nd. Kuzhiniere për gatime tradicionale.

 

Ofrohen paga shumë të kënaqshme

 

KONTAKT: +355 69 690 0528


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

E dhimbshme: 2 ditë pas Mësuese Zhulietës, ikën edhe bashkëshorti i saj mësues Kristaqi
Taverna Gostivari në Ksamil kërkon të punësojë Pjatalarëse. Ofrohet Akomodim + Ushqim
HOTEL “PALMA CITY” KËRKON TË PUNËSOJË 2 SANITARE
Tomorr Lelo publikon këngën e re: Vangjel Tavo yll polar, rrënjë e degë minoritar …
SHITET OKAZION – Për Ambjent Shërbimi, Dyqan, Magazinë në Sarandë
Njoftim punësimi te Restorant Rozmarinë në Sarandë

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.