Njoftim punësimi për disa pozicione pune në Bougainville Bay Resort & SPA

06/09/2317:58

Shperndaje:

Bougainville Bay Resort & SPA eshte ne kerkim te kandidateve per pozicionet e punes si me poshte:

Menaxher Facilitetesh

Financier/e, Ekonomist/e

Recepsionist Turni i 3

Banakier/e

Kamarier/e Restoranti

Punonjes Parkimi

Recepsion Parkimi

Pjatalarese

Ju lutem dergoni CV-ne tuaj ne adresen e emailit: [email protected] ose kontaktoni ne WhatsApp dhe ne numrin e telefonit: +355686082912


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.