Autobusa Sarande – Athine

Autobusa Sarande – Athine

Agjensia Autobusa Sarande – Athine. Kompania Ahmeti Travel operon ne linjen e Transportit Nderkombetar te Udhetareve mbi 18 vjet. 

Autobusa Sarande – Athine – LINJAT:

Nga Saranda – Athine cdo Dite. Mengjes dhe Pasdite

Qytetet qe sherbejm tek Linja e Athines:

Himare – Sarande – Delvine – Finiq – Qafe Bote – Igumenice – Athine

Adresat në Greqi të Autobusave Sarande – Athine

Athina: Metaksugjio Delijani 21 Perball Troqes

Tel: +30- 210 82 24 112

Cel.: 6972699986 whatsapp / Viber

Pirea: Akti Kondili 62 , https://goo.gl/maps/8zNQGnUx6Q885wEH9

Tel:+30-210 4611414

Korinthos: isthmos

Adresat në Shqipëri për autobusa Sarande – Athine

Sarande: Rruga L. Talo, Agjensia Tradicionale Autobusave

Tel: +355- 85226690

Cel.:+355- 69 279 1702 whatsapp / Viber 

Delvine: Qender, Rr. Sinan Ballaci, ngjitur Bar kafe Kristal

Finiq: Lokali Loli Zoto – Afer Kisha

 Mesopotam: Lokali Qemal Shenes

 Livadhja: Lokali Taqi Xhaferi – Tek Kisha

WEBSITE

www.ahmetitravel.com[email protected]

Autobusat Sarande – Athine. Cmimet:

Sarande per Athine – Korintho 30 euro vajtje – 50 euro vajtje Ardhje

Sarande per Patra-Rio-Aigio 25 euro Vajtje – 45 Vajtje Ardhje

Linja Sarande – Igumenice:

Cdo Dite Mengjes Dhe Mbasdite

Udhëtoni me Autobusat Sarande – Athine me Ahmeti Travel

Website SarandaWeb.net

Facebook Saranda Web

Instagram saranda.web

Youtube sarandaweb

Twitter Saranda Web

Tiktok saranda.web

Pinterest sarandaweb

Linktree sarandaweb

in sarandaweb

Veç komoditetit në udhëtim dhe sigurisë e mbërritjes së shpejtë në destinacion (Athinë por edhe qytetet ku linja kalon),  shoqëria e transportit   iu shërbejnë udhëtarëve që vijnë me linjën Athine -Sarande edhe me linjën e furgonave.

Furgonët  i shpërndajnë udhëtarët në fshatra, deri në skajet më të largëta të rrethit Sarande. 

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.