Njoftim punësimi në Restorant Allegro dhe Boulevard ’90, ofrohet edhe akomodim

02/03/2214:05

Shperndaje:

Restorant Allegro dhe Boulevard ’90 ne Sarande (bulevardi qendror) kerkon te zgjeroje stafin per sezonin Maj-Tetor 2022 me pozicjonet e meposhtme:


-Chef/e kuzhine te drejtimit Italian

– kuzhinier/e pastash
-zgarist/e kryesisht prodhime deti
-kuzhinier/e per krudo
-ndihmes kuzhinier/e
-ndihmes barist/e
-picajol
-ndihmes picajol
-chef salle

kamarjer/e restoranti

host/ess


Rrogat shume te kenaqshme. Ofrohet akomodim.
Ju lutem coni CV ose kontaktoni ne 0683922494 ose 0692665358


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.