NJOFTIM PUNËSIMI NË JULIA HOTEL NË SARANDË

27/05/239:05

Shperndaje:

Hotel Julia në rrugën Butrinti, Sarandë, kërkon të punësojë:

– Recepsionist/e

– Banakier/e

– Sanitare

Pagesa shumë të kënaqshme.

KONTAKT: 069 826 4943


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Rrjeti elektrik shpërthen në flakë, qindra banesa dhe biznese pa energji – VIDEO
Alarm për Bizneset në Sarandë: Dhjetra mashtrues janë nisur për Kontrolle False
Restaurant Sea View në Sarandë kërkon të punësojë Ndihmës Kuzhinier/e
BRUNES Sarandë kërkon Prezantuese ShowRoom-i, Agjent terreni dhe Ekonomiste
Nëna denoncon në Policinë e Sarandës: Më ka humbur vajza 16-vjeçare
Banorët e Gjashtës protestë në zyrat e Ujësjellësit Sarandë: DUAM UJË – VIDEO

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.