Ngjarje e rendë mëngjesin e sotëm, fëmija 7 vjeç bie në kanalet e hapura në rrugë

16/03/178:16

Shperndaje:


Nje ngjarje e rende ka ndodhur mengjesin e sotem ne qytetin e Sarandes.
Nje femije vetem 7 vjec eshte rrezuar ne kete kanal qe sipas nje qytetari ka me shume se 1 muaj i hapur ne rrugen e peste. Sipas raportimit, femija ka marre demtime serioze.
Mesazhi i plote:
Pershendetje , keto foto qe shikoni pak me larte jane ne nje hyrje palalti ne rrugen e 5-ste ne Sarande . Eshte hapur para afro nje muaji dhe eshet lene ne kete gjendje pa as ndonje shirit kufizues . Doja tju informoja se sot ne mengjes ka rene nje femije rreth moshes 7 vjec duke pesuar lendime serioze. Po nuk ju bezdis Ju lutem publikojeni qe te marrin masa keta vipat e qytetit tone.17357141_1369710619718249_1530841742_o17349374_1369710623051582_1734243774_o

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.