Nga 1 korriku, ekipet ‘Smile Albania’ do t’u urojnë turistëve mirseardhjen në Sarandë

23/06/1822:14

Shperndaje:


Nga 1 korriku, ekipet ‘Smile Albania’ do t’u urojnë turistëve mirseardhjen në Sarandë.
Mesa duket me fillimin e sezonit trusitik dhe me rritjen e numrit të turistëve, është menduar që një grup të rinjsh, në portin e Sarandës do t’i urojnë mirseardhjen turistëve me një fletëpalosje.
Në këtë fletepalosje që do të marrë çdo turist që vjen në Shqipëri do të ketë informacionet e nevojshme për pushimet e tyre në Shqipëri.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.