Next Store Sarandë kërkon të punësojë Asistente shitjesh

19/09/2319:32

Shperndaje:

NEXT STORE po zgjeron stafin dhe kërkon të punësojë asistente shitjesh per dyqanet në Sarandë.


DETYRAT DHE PËRGJEGJËSITË

  • Të jetë e aftë të punojë në grup por edhe në pavarësi.
  • Të ketë aftësi shumë të mira komunikuese.
  • Mikëpritja e klienteve dhe ofrimi i shërbimit dhe sugjerimeve.
  • Të jenë etike dhe te rregullta gjatë orarit të punës.
  • Paga shumë e mirë.
    Eksperienca në shitje është një përparësi.

Të interesuarat të kontaktojnë në numrin e kontaktit +355 69 583 3466


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.