Nesër ora 60 minuta pas, flini pak më shumë dhe vizitoni Butrintin, hyrja FALAS

24/10/2019:26

Shperndaje:


Akrepat e orës këtë të dielë do të lëvizin një orë prapa duke na mundësuar të flemë një orë më shumë.
Ora e re do të na shoqërojë deri të dielën e fundit të muajit mars 2021, kur do të spostohen sërish akrepat e orës.

Gjithashtu nesër, si e diela e fundit e muajit, hyrja në qytetin antik të Butrintit do të jetë falas. 
Kujtojmë se përgjatë ditëve të javës biletat për hyrje në Butrint janë 1.000 lekë të reja për individë dhe 500 lekë të reja për fëmijët 12-18 vjeç.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.