Linja e autobusëve Sarande – Athine dhe Athine – Sarande

24/06/1922:17

Shperndaje:

Linja e autobusëve Sarande – Athine dhe Athine – Sarande 
Linja e autobusëve Sarande – Athine , Sarande – Janine Athine, Athine – Sarande. 
Veç komoditetit në udhëtim dhe sigurisë e mbërritjes së shpejtë në destinacion (Athinë por edhe qytetet ku linja kalon),  shoqëria e transportit  iu shërbejnë udhëtarëve që vijnë me linjën Athine -Sarande edhe me linjën e furgonave, e cila i shpërndan udhëtarët në fshatra, deri në skajet më të largëta të rrethit Sarande. 
Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.