AUTOBUS FINIQ – ATHINE (NGA QAFË BOTA)

13/07/2317:15

Shperndaje:

AUTOBUS FINIQ – ATHINE (Nga Qafë Bota)

Autobus Himarë – Sarandë – Delvinë – Finiq – Qafë Botë – Igumenicë – Athine

Shoqëria e Udhëtarëve Ahmeti Travel nga data 15 Korrik fillon linjën e re Himarë – Sarandë – Delvinë – Finiq – Qafë Botë – Igumenicë – Athine.

Nisja nga Saranda: Çdo ditë në mëngjes ora 07:00 dhe në darkë ora 19:00

Nisja nga Athina çdo ditë në mëngjes ora 08:00 dhe në darkë ora 22:00

Info dhe Rezervime: Tel: 085226690 dhe Cel: 0692791702

Athina: 2108224112 Cel: 6972699986

Website Saranda Web

Facebook Saranda Web

Instagram saranda.web

Youtube sarandaweb

Twitter Saranda Web

Tiktok saranda.web

Pinterest sarandaweb

Linktree sarandaweb

in sarandaweb


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.