LAJMI i FUNDIT: Demokratët e Sarandës futen në Çadër me flakadan

10/03/1720:39

Shperndaje:


Grupi i demokratët e Sarandës, të cilët udhëtuan drejt Tiranës pasditen e sotme, sapo ka mbërritur në destinacion.
Ata kanë marshuar drejt Çadrës me flakadanë dhe nën thirrjet “Rama IK” dhe “O Edvin, o legen, prit Sarandën se po vjen”.
Megjithëse grupi i sotëm ishte me i vogël se 2 herët e kaluara, shurma e tyre ditën e sotme ka qenë e madhe.
Demokratët e Sarandës sipas grafikut që bëhet nga organizatorët e protestës, sonte merr turnin në atë që demokratët e cilësojnë si “Çadra e Lirisë”

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.