Ksamili dhe një pjesë e Sarandës nesër do të gdhihen pa energji elektrike

27/06/2219:35

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.