Ksamil: Polaku sherr në plazh, përfundon në spitalin e Sarandës

22/08/2219:24

Shperndaje:

Një polak ka përfunduar me ambulancë në spitalin e Sarandës me dëmtime në fytyrë.

Shkak ka qenë një sherr në një nga plazhet e Ksamilit.

Pas ngjarjes Policia ka njoftuar se ka proceduar në gjendje të lirë 2 shtetas, banues në Fier.

Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë u referuan materialet në Prokurori dhe nisi procedimi në gjendje të lirë për shtetasit A. C., 36 vjeç dhe E. C., 43 vjeç, të dy banues në Fier, pasi ditën e djeshme, në Ksamil, gjatë një konflikti për motive të dobëta, kanë goditur me sende të forta shtetasin polak S. A., 44 vjeç.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.