Kishte kërkuar ndihmë për kurimin nga kanceri i gjirit, humb jetën Arta Haxhiu

22/01/2311:08

Shperndaje:

Vetëm pak muaj pasi e mori veten nga kanceri i gjirit, Arta Haxhiu mëson se tumori i ka prekur edhe mushkëritë. Nevoja për trajtim, ka bërë që 44-vjeçarja ta largojë vëmendjen nga gjendja fizike dhe psikologjike dhe në muajin nëntor të kërkonte ndihmë për të përballuar shpenzimet e kurimit.

Me keqardhje njoftojmë se Arta Haxhiu e ka humbur betejën me tumorin dhe ka humbur jetën ditën e sotme.

Saranda Web shpreh ngushëllime ndaj familjarëve.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.