IKMT dhe Policia e Shtetit prishin ndërtimet pa leje në Kurorën e Gjelbër dhe Arën e Havasë

29/10/209:24

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.