Hotelit të Mariel Murati i vendoset tritol për herë të dytë – VIDEO

29/06/2223:29

Shperndaje:

Një sasi lëndë plasëse ka shpërthyer mbrëmjen e sotme në Sarandë në lagjen nr.4. Lënda plasëse është vendosur në garazhin e hotelit ‘Yacht Premium Hotel’, i cili është në pronësi të Mariel Murati, ish-Drejtor i ALUIZNI-t Sarandë dhe aktualisht Drejtor i FSDKSH (Fondi i Sigurimit të Detyrueshëm të Kujdesit Shëndetësor) në Sarandë.

Sipas policisë sasia e lëndës plasëse ka qenë e vogël dhe nuk ka dëme të shumta materiale.

Po ashtu nuk raportohet për të lënduar në njerëz.

VIDEO


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.