Deputeti paralajmëron moskandidimin e Florjana Kokës dhe Leonidha Hristos

17/04/1918:19

Shperndaje:


Deputeti Alket Hyseni ka publikuar ne fb disa foto nga punime qe po kryehen ne Bashkine Konispol, duke e komentuar punen e Shuaip Beqirit si model qe do te ndiqet pas 30 qershorit edhe ne Bashkite e tjera, duke permendur edhe bashkine Sarande dhe bashkine Finiq, te cilat aktualisht drejtohen nga perfaqesues te Partise Socialiste, por qe me shume gjasa nuk do te rikandidohen nga PS.
Statusi i plotë:
Kur ke vullnet për punë të mira dhe kur di si “kollandrisen” paratë e taksapaguesëve, rezultatet preken me dorë dhe ndryshimi duket çdo ditë.
Në Markat, ku Bashkia e Konsipolit, me të ardhurat e saj, shtron rrugë e ndricon lagje.
Ky është modeli ynë i punës dhe menaxhimit, që do e kemi pas 30 Qershorit në Sarandë, Delvinë, Finiq dhe në të gjitha bashkitë e Qarkut Vlorë


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.