Delvina barazon në takimin ndaj Oriku, Butrinti ishte pushim dhe zbret në vendin e 7-të

19/11/2315:52

Shperndaje:

Ekipi i Delvinës ka barazuar në takimn e zhvilluar ndaj Orikut në Delvinë. Ndeshja përfundoi me rezultatin 0-0

Ditën e sotme ekipi i Butrnti ishte pushim.

Rezultatet – Sot

Laberia 0-0 Pogradeci
Delvina 0-0 Oriku
Devolli 3-2 Maliqi
Af Luftetari 1-0 Shkumbini
Turbina 3-1 Kelcyra
Murlani 0-1 Terbuni

Renditja e Grupit B

1.Af Luftetari 16 Pike
2.Pogradeci 14 Pike
3.Laberia 11 Pike
4.Devolli 10 Pike
5.Oriku 10 Pike
6.Shkumbini 10 Pike
7.Butrinti 9 Pike
8.Turbina 7 Pike
9.Delvina 6 Pike
10.Maliqi 2 Pike
11.Kelcyra 0 Pike


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.