Show Biz

Home Show Biz

MOTI NE SARANDE

Sarande
few clouds
27 ° C
27 °
27 °
54%
6.2kmh
20%
Mon
19 °
Tue
20 °
Wed
22 °
Thu
19 °
Fri
21 °

NJOFTIME

Fansi i Saranda Web gjen portofolin me para dhe karta dhe kerkon ta dorëzojë

Fansi i Saranda Web gjen portofolin me para dhe karta dhe kerkon ta dorëzojë. Ja cfarë na shkruan ai: Pershendetje Sot ne dreke gjeta nje portofol me...

Njoftim punesimi ne Hotel Porto Eda

Njoftim punesimi Hotel Porto Eda Sarande kerkon te punesoje: Recepsionist/e Sanitare Te interesuarit te paraqiten te Hotel Porto Eda cdo dite 8:00-14:00.  

SHPËRNDAJE !!! Familja kërkon personin në foto

Familja Musaku nga Ardenica njofton se ka humbur kontaktet me djalin Erjon Musaku. Erjoni ka punuar si bari për disa javë në Borsh...

Ka humbur targa AA 884 HB

Nje qytetar njofton se diten e djeshme ka humbur targen AA 884 HB te automjetit te tij. Lutet kushdo qe mund ta kete gjetur te kontaktoje  

Kërkohet hotel me qera në Sarandë

Kompani serioze ne fushen e turizmit interesohet per hotel me qera ne Sarande. Te interesuarit te dergojne me mesazh ne Saranda Web ose 0695307154 - Emrin,...