Elton Braho publikon këngën e tij të re që titullohet “PROTESTOJ”

16/04/2211:44

Shperndaje:

Elton Braho publikon këngën e tij të re që titullohet “PROTESTOJ”

I frymezuar nga çka po ndodh kohet e fundit ne Shqiperi por edhe ne mbare boten, Elton Braho ka bere nje permbledhje te se vertetes se hidhur ne vargjet e kenges se tij.

Nje menyre ndryshe per te protestuar, per ti kujtuar atyre qe udheheqin ne nbare boten qe jemi edhe ne ketu.

Mos valle duhet te na pyesin here pas here, para se te marin vendime qe stigmatizojne jeten tone?

Thirrje ndaj te gjithe atyre qe deshirojne te protestojne larg ngjyrave te partive politike.

Degjojeni kengen, protestoni duke i bere Like dhe Subscribe ne Youtube. Kujtojme qe ata qe bejne like ne YouTube nuk mund te identifikohen si ne Facebook, Instagram, Tiktok etj.

Kjo per te qetesuar te gjithe ata qe ndoshta hezitojne per shkak te bindjeve te tyre politike.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.