Konispoli

Home Konispoli
Gjithcka ndodh ne Konispol, lajme nga Konispoli, informacione nga Konispoli, Njoftime nga Bashkia Konispol

MOTI NE SARANDE

Sarande
broken clouds
29 ° C
29 °
29 °
51%
1kmh
75%
Thu
25 °
Fri
25 °
Sat
25 °
Sun
27 °
Mon
25 °

NJOFTIME

Dhoma me qera ne Ksamil, shtepi me qera

Dhoma me qera ne Ksamil per vetem 35 euro Keto Dhoma me qera ne Ksamil ndodhen vetem 150 m larg nga deti dhe ne zone...

Oferte punesimi ne Hotel KENT ne Sarande

Hotel KENT ne Sarande kerkon te punesoje nje recepsioniste - Te komunikoje rrjedhshem ne anglisht - Te perdori shume mire kompjuterin - Pagese e kenaqshme Te interesuarat te...

Jepet dyqan me qera te rrethrrotullimi i Rrapit

Dyqan 90 m2 Rruga hyrese te rrotullimi rrapit Ne nje zone me biznese te rendesishme Cmimi 300 euro ose 40 mije leke / muaj Kontakt 0692840663 viber whatsapp...

Kërkohet apartament me qera vjetore

Kerkohet apartament me qera vjetore. Preferohet 2+1 Te interesuarit te kontaktojne me mesazh ne faqe  ose 0695307154

Shitet shtepi ne Ksamil

Shitet shtepi ne Ksamil. Shtepia eshte  90 meter katrore dhe ndodhet nje prone 300 m2. Shtepia ka 1 kat te ndertuar, ndersa ka leje ndertimi per...