Buzë Boutique Hotel & Restaurant hap rekrutimet për rifreskim personeli

09/02/229:13

Shperndaje:

Buzë Boutique Hotel & Restaurant” hap rekrutimet për rifreskim personeli.
Pozicionet që po merren në shqyrtim janë si më poshtë:

  • Recepsioniste, me eksperienca në sektor dhe minimalisht njohuri të gjuhës angleze. Paga 40,000 ALL
    Mundësi punësimi me kontratë vjetore për të interesuarit.
  • Kamarier/e restoranti, me eksperienca në sektor dhe minimalisht njohuri të gjuhës angleze. Paga 40,000 ALL, e diskutueshme në bazë të eksperiencës.
    Mundësi punësimi me kontratë vjetore për të interesuarit.
  • Ndihmës kuzhinier/e edhe me eksperiencë minimale. Paga e diskutueshme në bazë të ekspsriencës
  • Banakier/e (Kafeteri), edhe me eksperiencë minimale. Paga e diskutueshme në bazë të ekspsriencës.

Personat e interesuar mund të dërgojnë CV (format europass, të pajisur me foto) tek gm@buzehotel.com ose të telefonojnë në nr +355696079963 për të lënë një takim dhe të paraqiten pranë strukturës tonë të pajisur me CV.”


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.