Butrinti dhe Delvina kthehen nga Memaliaj dhe Tepelena me fitore

21/03/2114:42


Kanë përfunduar takimet e grupit 2 të Kategorisë së Dytë.
Butrinti këtë javë udhëtoi drejt Memaliaj, ku fitoi me rezultatin 0-1.
Ekipi i Delvinës, për shkak të fushës së dënuar, takimin me Gramozin e ka luajtuar në Tepelenë.
Ndeshja përfundoi me fitoren e ekipit të Delvinës me rezultatin e pastër 3-0


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 ‱ Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i pĂ«rmbajtjes sĂ« kĂ«saj faqeje.