Akuzohet se dhunoi babanë, shpallet në kërkim 37-vjeçari

08/07/2414:27

Shperndaje:

Komisariati i Policisë Sarandë ka referuar materialet në Prokurori dhe ka shpallur në kërkim shtetasin E. M., 37 vjeç, banues në Sarandë. Ky veprim erdhi pas denoncimit se shtetasi në fjalë ka ushtruar dhunë fizike ndaj babait të tij.

 

Ngjarja është raportuar nga familjarët, të cilët kanë kërkuar ndërhyrjen e menjëhershme të autoriteteve për të parandaluar përsëritjen e akteve të dhunës. Policia ka ndërmarrë masa të menjëhershme për hetimin e rastit dhe për sigurimin e mbrojtjes së viktimës.

 

Shtetasi E. M. është shpallur në kërkim dhe po bëhen përpjekje për lokalizimin dhe arrestimin e tij. Ndërkohë, hetimet për këtë rast do të vazhdojnë për të zbardhur të gjitha rrethanat dhe motivet që kanë çuar në këtë akt të rëndë të dhunës familjare.


Ndajeni me miqte:

Postimet e fundit

Banorët e Nivicës përfitojnë nga fushata, pas 1 viti rregullohet pompa e ujit – VIDEO
Blushi paralajmëron Ramën nga Himara: Mos guxo se duart do të mbeten në kuti
Petro Gjikuria hap fushatën në Himarë, kreu i OMONIA: S’kemi nevojë për jabanxhinj politikë
Banorët e Gjashtës: Kemi 2 muaj pa ujë, nesër do protestojmë te zyrat e Ujësjellësit
Banorja e lagjes “Baba Rexhepi” ankesë në Saranda Web: Kemi 1 javë pa pikë uji
NJOFTIM PËR DISA POZICIONE PUNE NË HOTEL OLYMPIA NË SARANDË

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.