Aksidentohen 3 automjete, 1 grua humb jetën dhe 3 persona plagosen

11/02/2412:38

Shperndaje:

Një aksident i trefishtë ka ndodhur mesditën e sotme në aksin nacional Memaliaj-Krahës, ku si pasojë ka ndërruar jetë një 40-vjeçare.

Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur mesditën e sotme në aksin nacional Memaliaj – Krahës.

40-vjeçarja e identifikuar si Dhoksi Mango, ka ndërruar jetë pasi nuk u ka mbijetuar plagëve të rënda dhe raportohet se trupi i saj është dërguar në morgun e Tepelenës.

Po ashtu, në spitalin e Gjirokastrës është transportuar dhe burri i viktimës i identifikuar si Ledian Ibrahimi, si dhe dy persona të tjerë të cilët kanë pësuar lëndime të lehta.

Policia po shkuar në vendngjarje për të zbardhur shkakun e aksidentit.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.