Aksidenti në rrugën Ksamil – Sarandë, plagoset 14-vjeçari, transportohet me helikopter drejt Tiranës

15/05/2112:29

Shperndaje:


Sarandë:
Një aksident me plagosjen e një 14-vjeçari ka ndodhur në rrugën nacionale Sarandë – Ksamil, në Berdenesh.
Një mjet bens ka dalë nga rruga dhe ka rënë në një kanal në rrugë, por jo thellë.
Për rrjedhojë është plagosur R. P. , 14 vjeç banor i Ksamilit, pasagjer në automjet.

14 vjecari ka marrë fraktura në kokë  dhe për mjekim më të specializuar është transortuar me helikopter drejt spitalit të traumës në Tiranë.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.