Aksident në Sarandë, autoboti i gazit del nga rruga

23/05/2317:33

Shperndaje:

Një aksident është rregjistruar mesditën e sotme në aksin kombëtar Sarandë – Delvinë në afërsi të “Qafës së Gjinos”.

Një autobot gazi ka dalë nga rruga dhe është batuar krah rrugës. Fatmirësisht nuk ka pasur persona të lënduar.


Shërbimet e Qarkullimit Rrugor të Sarandës u ndodhën menjëherë në vendngjarje ndërsa ka nisur hetimet për të zbuluar shkaqet e këtij aksidenti.

Ende nuk ka ndonjë informacion nëse mjeti autobot të ketë qenë i mbushur ose jo me gaz në momentin e aksidentit.


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2024 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.