Aksident i rëndë në aksin Sarandë – Ksamil

10/08/2011:10

Shperndaje:


Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak caste më parë në aksin Sarandë – Ksamil.
Drejtues i mjetit jë shtetas maqedonas, i cili udhëtonte nga Saranda drejt Ksamilit.
Automjeti ka dalë nga rruga dhe është përplasur në një zonë shkëmbore në anë të rrugës. I aksidentuari është transportuar drejt spitalit të Sarandës.
Në vendin e ngjarjes ndodhet policia, e cila punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

 

https://www.facebook.com/SarandaWeb.net/videos/1113323882402729/


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.