Aksident i rëndë në aksin Sarandë – Ksamil

Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak caste më parë në aksin Sarandë – Ksamil.
Drejtues i mjetit jë shtetas maqedonas, i cili udhëtonte nga Saranda drejt Ksamilit.
Automjeti ka dalë nga rruga dhe është përplasur në një zonë shkëmbore në anë të rrugës. I aksidentuari është transportuar drejt spitalit të Sarandës.
Në vendin e ngjarjes ndodhet policia, e cila punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

 

Një aksident i rëndë ka ndodhur vetëm pak caste më parë në aksin Sarandë – Ksamil.Drejtues i mjetit jë shtetas maqedonas, i cili udhëtonte nga Saranda drejt Ksamilit. Automjeti ka dalë nga rruga dhe është përplasur në një zonë shkëmbore në anë të rrugës. I aksidentuari është transportuar drejt spitalit të Sarandës. Në vendin e ngjarjes ndodhet policia, e cila punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Gepostet von Saranda Web am Montag, 10. August 2020