Suitë me pamje nga deti – Vila Park Bujari Ksamil

Suitë me pamje nga deti – Vila Park Bujari Ksamil

9.8

I vendosur në Ksamil, pak hapa larg plazhit të Parajsës, Hotel Vila Park Bujari ofron akomodim me një pishinë të jashtme sezonale, parkim privat falas, një kopsht dhe një tarracë. Me një bar, hoteli me 3 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me një banjo private. Prona ka shërbim në dhomë, një recepsion 24-orësh dhe organizimin e turneve për mysafirët.

Çdo dhomë vjen me një TV me ekran të sheshtë, dhe disa dhoma në hotel kanë pamje nga pishina.

Mysafirët në Hotel Vila Park Bujari mund të shijojnë mëngjesin në bufe.

Akomodimi ka një kënd lojrash. Zona është e njohur për çiklizëm dhe në këtë hotel me 3 yje ofrohet biçikletë me qira.

Cmimet fillojne nga: 36,000 L for 3 nights

Detaje

Availability

Reservation Form

Required fields are followed by *

Dhomë treshe me ballkon – Vila Park Bujari Ksamil

Price for:

Detajet:

Dhomë treshe me ballkon - Vila Park Bujari Ksamil I vendosur në Ksamil, pak hapa larg plazhit të Parajsës, Hotel Vila Park Bujari ofron akomodim me një pishinë të jashtme sezonale, parkim privat falas, një kopsht dhe një tarracë. Me një bar, hoteli me 3 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me një banjo…

Numri i dhomave:

Includes taxes and fees

Rezervo

Suitë me dy dhoma – Vila Park Bujari Ksamil

Price for:

Detajet:

I vendosur në Ksamil, pak hapa larg plazhit të Parajsës, Hotel Vila Park Bujari ofron akomodim me një pishinë të jashtme sezonale, parkim privat falas, një kopsht dhe një tarracë. Me një bar, hoteli me 3 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me një banjo private. Prona ka shërbim në dhomë, një recepsion 24-orësh…

Numri i dhomave:

Includes taxes and fees

Rezervo

Suitë me pamje nga deti – Vila Park Bujari Ksamil

Price for:

Detajet:

I vendosur në Ksamil, pak hapa larg plazhit të Parajsës, Hotel Vila Park Bujari ofron akomodim me një pishinë të jashtme sezonale, parkim privat falas, një kopsht dhe një tarracë. Me një bar, hoteli me 3 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me një banjo private. Prona ka shërbim në dhomë, një recepsion 24-orësh…

Numri i dhomave:

Includes taxes and fees

Rezervo

Dhomë katërshe me ballkon – Vila Park Bujari Ksamil

Price for:

Detajet:

I vendosur në Ksamil, pak hapa larg plazhit të Parajsës, Hotel Vila Park Bujari ofron akomodim me një pishinë të jashtme sezonale, parkim privat falas, një kopsht dhe një tarracë. Me një bar, hoteli me 3 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me një banjo private. Prona ka shërbim në dhomë, një recepsion 24-orësh…

Numri i dhomave:

Includes taxes and fees

Rezervo