Hotel ILIO Ksamil, dhomë për çift

Hotel ILIO Ksamil, dhomë për çift

9.5

Hotel ILIO Ksamil

I vendosur në Ksamil, 400 m nga plazhi i Ksamilit, Hotel Ilio ofron akomodim me restorant, parking privat falas, bar dhe kopsht. Ndër objektet në këtë pronë janë një klub për fëmijë dhe një ATM, së bashku me WiFi falas në të gjithë pronën. Akomodimi ofron një recepsion 24-orësh, shërbim në dhomë dhe këmbim valutor për mysafirët.

Në Hotel ILIO Ksamil të gjitha dhomat kanë ajër të kondicionuar, një zonë të shtrojë, një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore, një kasafortë dhe një banjo private me vaskë të nxehtë, tharëse flokësh dhe tualetin falas. Të gjitha dhomat e ftuar kanë një gardërobë.

Hotel ILIO Ksamil ofron kënd lojërash për fëmijë.

Detaje

Availability

Reservation Form

Required fields are followed by *

Dhomë treshe me ballkon – Vila Park Bujari Ksamil

Price for:

Detajet:

Dhomë treshe me ballkon - Vila Park Bujari Ksamil I vendosur në Ksamil, pak hapa larg plazhit të Parajsës, Hotel Vila Park Bujari ofron akomodim me një pishinë të jashtme sezonale, parkim privat falas, një kopsht dhe një tarracë. Me një bar, hoteli me 3 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me një banjo…

Numri i dhomave:

Includes taxes and fees

Rezervo

Suitë me dy dhoma – Vila Park Bujari Ksamil

Price for:

Detajet:

I vendosur në Ksamil, pak hapa larg plazhit të Parajsës, Hotel Vila Park Bujari ofron akomodim me një pishinë të jashtme sezonale, parkim privat falas, një kopsht dhe një tarracë. Me një bar, hoteli me 3 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me një banjo private. Prona ka shërbim në dhomë, një recepsion 24-orësh…

Numri i dhomave:

Includes taxes and fees

Rezervo

Suitë me pamje nga deti – Vila Park Bujari Ksamil

Price for:

Detajet:

I vendosur në Ksamil, pak hapa larg plazhit të Parajsës, Hotel Vila Park Bujari ofron akomodim me një pishinë të jashtme sezonale, parkim privat falas, një kopsht dhe një tarracë. Me një bar, hoteli me 3 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me një banjo private. Prona ka shërbim në dhomë, një recepsion 24-orësh…

Numri i dhomave:

Includes taxes and fees

Rezervo

Dhomë katërshe me ballkon – Vila Park Bujari Ksamil

Price for:

Detajet:

I vendosur në Ksamil, pak hapa larg plazhit të Parajsës, Hotel Vila Park Bujari ofron akomodim me një pishinë të jashtme sezonale, parkim privat falas, një kopsht dhe një tarracë. Me një bar, hoteli me 3 yje ka dhoma me ajër të kondicionuar me një banjo private. Prona ka shërbim në dhomë, një recepsion 24-orësh…

Numri i dhomave:

Includes taxes and fees

Rezervo