Dhoma Ksamil

Dhoma Ksamil

7

Detaje

  • Adults: 3
  • Categories: Dhoma

Availability

Reservation Form

Required fields are followed by *

Hotel ILIO Ksamil, dhomë për çift me 1 fëmijë

Price for:

Detajet:

Hotel ILIO Ksamil I vendosur në Ksamil, 400 m nga plazhi i Ksamilit, Hotel Ilio ofron akomodim me restorant, parking privat falas, bar dhe kopsht. Ndër objektet në këtë pronë janë një klub për fëmijë dhe një ATM, së bashku me WiFi falas në të gjithë pronën. Akomodimi ofron një recepsion 24-orësh, shërbim në dhomë…

Numri i dhomave:

Includes taxes and fees

Rezervo

Hotel ILIO Ksamil, dhomë për çift

Price for:

Detajet:

Hotel ILIO Ksamil I vendosur në Ksamil, 400 m nga plazhi i Ksamilit, Hotel Ilio ofron akomodim me restorant, parking privat falas, bar dhe kopsht. Ndër objektet në këtë pronë janë një klub për fëmijë dhe një ATM, së bashku me WiFi falas në të gjithë pronën. Akomodimi ofron një recepsion 24-orësh, shërbim në dhomë…

Numri i dhomave:

Includes taxes and fees

Rezervo

Dhomë me kuzhinë për familje të vogla

Price for:

Detajet:

Dhomë me kuzhinë për familje të vogla.Apartamenti përbam një krevat dopio, një krevat tek, komodinë, dollap dhe tualet.Gjithashtu internet dhe uji të ngrohtë.📌 Rruga Isamil Qemali, lagjia nr.4

Numri i dhomave:

Includes taxes and fees

Rezervo

Dhomë familjare për pushime, me kuzhinë

Price for:

Detajet:

Dhomë familjare për pushime me kuzhinë, krevat dopio, krevat marinari, ballkon dhe tualet.E përshtatatshme për akomodimin e një familje me katër persona. Internet dhe uji të ngrohtë 24 orë.📌Rruga Isamil Qemali, lagjia nr.4

Numri i dhomave:

Includes taxes and fees

Rezervo