A do të kandidojë Rama për deputet në Vlorë? Ja si përgjigjet

26/09/2018:44

Shperndaje:


Kryeministri Edi Rama ishte në një takim me drejtorët e qytetit dhe asamblenë e Partisë Socialiste në Vlorë. Rama u ka kërkuar drejtorëve të këtij qarku që të kenë impenjim maksimal për të takuar qytetarët. Ai është shprehur se nuk duhet të ketë qytetarë të pakënaqur. Në përfunim të mbledhjeve ai ka dhënë një deklaratë për mediat, ku ka zbuluar nëse do të kandidojë apo jo në qytetin e Vlorës.

Përsa i përket kandidimit, Rama nuk e ka zbuluar duke e lënë ende një enigmë.

Do të shihet a jam apo jo në Vlorë. Vërtetë jam më i gjatë se të tjerët, por në këtë rast jam i barabartë“, tha Rama.

VIDEO https://youtu.be/TYuH63F7qR4

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.