Tragjike në Sarandë: Humb jetën oficeri i policisë

Një punonjës i policisë së Sarandës ka humbur jetën mëngjesin e sotëm.
Zenel Zeneli, 50 vjeç, oficer i policisë me shërbim në sallën operative në Komisariatin e Policisë në Sarandë ka humbur jetën në hyrjen e jashtme të pallatit ku banonte në rrugën e pestë, teksa po dilte për në punë.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe ka veprimet hetimore dhe procedurale, ndërsa trupi është dërguar në morg pë t’iu nënshtruar ekspertizës mjeko-ligjore.
Paraprakisht dyshohet se 50-vjeçari ka pësuar atak kardiak.