Policia

Lajme dhe njoftime nga policia në Saranda Web, TV LIVE nga Saranda. Lajme nga policia e Delvinës. Informacioni me i shpejte vjen tek ju nepermjet Saranda Web ne websaitin sarandaweb.net

127,134FansaLike
10,084NdjekësitBëhu ndjekës
0AbonentëAbonohu
Sarandë
overcast clouds
22.6 ° C
23 °
22.2 °
88 %
5.5kmh
90 %
Fri
24 °
Sat
28 °
Sun
25 °
Mon
26 °
Tue
26 °