Policia

Lajme dhe njoftime nga policia në Saranda Web, TV LIVE nga Saranda. Lajme nga policia e Delvinës. Informacioni me i shpejte vjen tek ju nepermjet Saranda Web ne websaitin sarandaweb.net

Sarande
light rain
12.2 ° C
12.2 °
12.2 °
94 %
1.6kmh
96 %
Sun
11 °
Mon
9 °
Tue
10 °
Wed
12 °
Thu
7 °