Zhvillohet sot procesi i votimit për kryetarët e rinj të degëve PD Sarandë dhe Delvinë

17/04/229:21

Shperndaje:

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.