Home Njoftime Zhduket nje person ne Sarande, familja apelon per ndihme

Zhduket nje person ne Sarande, familja apelon per ndihme

SHARE

image-0-02-05-cbe374fb572aa729312702a81a4f42b0d15a47a9f43bcf16b7260f7ca2d3330f-VNje person rezulton i zhdukur qe prej mengjesit te djeshem.
Personi quhet Bektash Rrapaj, 60 vjec.
Ne momentin e largimit nga shtepia kishte veshur pantallona te zeza, bluze dhe xhup te zi.
Ka dhe mjeker sic eshte ne foto.
Kushdo qe mund ta kete pare eshte i lutur te kontaktoje ne 069 658 6996 ose mesazh nr faqe

 

Postoni komentin tuaj për shkrimin
Loading...