Zhduket i riu, apeli i familjes

11/09/1816:18

Shperndaje:


Një 29-vjeçar është zhdukur në Sarandë, ndërsa mësohet se para se të largohej nga shtëpia iu ka thënë familjarëve se do të lahem në det.
Personi i larguar është Blerim Dulaj. 29 vjeç. Policia e Sarandës prej ditës së djeshme ka vijuar punën në kërkim të të zhdukurit.
Ndërkohë, Policia në prani të familjarëve ka zhvilluar kërkime në det, por ende nuk ka asnjë shenjë për të zhdukurin nga Manastiri i Sarandës.
Policia pas kontrollit në banesë e të riut ka gjetur pasaportën dhe celularin.
Nderkohë familjaret shprehen te indinjuar nga publikimet ne media se djali eshte shprehur per ta se po shkoj te mbytem dhe se Blerimi ishte me probleme mendore, gjera qe jane te paverteta.

 


Postimet e fundit

©SARANDAWEB - 2021 • Ndalohet riprodhimi i paautorizuar i përmbajtjes së kësaj faqeje.